Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Samochody

Abarth Punto Evo Sabelt

Czarna owca w stajni naszych Abarthów legitymuje się mocą 200KM oraz kubełkowymi fotelami Sabelt. Filozofią Abartha jest zapewnienie sportowych osiągów i pełnego bezpieczeństwa. Z tego powodu Abartha Punto Evo wyposażono w systemy, które zapewniają dynamiczne i pewne zachowanie na każdej nawierzchni. 

Abarth Punto Evo

 

Nasz biały Punto Evo nie dysponuje seryjną mocą 165KM, ba nawet 180KM z pakietu esseesse dla niego to mało. Pod maską naszego białasa drzemie 200KM. Dumą Abartha jest TTC, Torque Transfer Control. 

 

Abarth 500

Ten uroczy Maluszek to wilk w owczej skórze. 195KM i sztywne zawieszenie sprawia, że na torze może narozrabiać. Pieszczotliwie nazywamy go Bąbel.

Abarth Grande Punto

Przycisk, jakich wiele. Srebrny, prostokątny, zwykły. Umieszczony na szczycie konsoli środkowej. Z napisem Sport Boost. Wystarczy go wcisnąć, by Grande Punto Abarth mocno się zmieniło. By z Dr. Jekylla przeistoczyło się w Mr. Hyde'a. I by uzależniło. Podobnie jak inne nasze Punto również ten Abarth legitymuje się mocą 200KM.

Mitsubishi Lancer Evolution IX GT 360

„Czarna mamba” tak ochrzciliśmy nasze czarne Evo, które ma sportowe, homologowane do rajdów fotel, sześciopunktowe pasy bezpieczeństwa, klatkę bezpieczeństwa i wiele elementów znanych z rajdowej grupy N.

Mitsubishi Lancer Evolution IX GT 450

Lancer Evo IX GT 400 Extreme to za mało? W swoim garażu mamy prawdziwe cacko. Póki co tylko dwa takie samochody jeżdżą po Polsce. GT 450 to przerażająca moc. Dlatego używamy tego potwora głównie do co-drivów.

Mitsubishi Lancer Evolution X RS GT 400

RS to odmiana Lancera Evolution, która jest podstawą do budowania rajdowego samochodu grupy N. Moc naszego Evo X RS jest jednak znacznie wyższa niż samochodu rajdowego grupy N, a masa niższa. Emocje zatem gwarantowane.

Mitsubishi Lancer Evolution X GSR GT 360 ATTACK

300 KM w Lancerze Evo X to za mało. Nasz egzemplarz GSRa to wersja GT 360 ATTACK o mocy przekraczającej 360KM. Smaczku dodaje fakt, że powstało tylko dziesięć egzemplarzy limitowanego modelu GT 360 "ATTACK".
 

Subaru Impreza WRX STi Petter Solberg Ediotion

320KM, napęd na cztery koła i świadomość, że to jeden z czternastu samochodów limitowanej serii Petter Solberg Edition sprzedanych w Polsce. Niektórzy twierdzą, że to ostatnia prawdziwa Impreza. Nowsze modele mają silniki wyłącznie o pojemności przekraczającej kultową w środowisku rajdowym pojemność 2.0l.

Fiat Panda 100hp

Panda o mocy 100KM! Takich samochodów wyprodukowano bardzo mało. My ćwiczymy nim symulowane poślizgi. Pozwalają nam na to specjalne troleje, które instalujemy na tylne koła samochodu. Wrażenia z poślizgów … bezcenne.

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen