Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Newsy

2007-01-27 Zimowe szkolenia w pełni

Słońce, śnieg i lekki mróz to wręcz wymarzone warunki do szkolenia w zimowej jeździe samochodem. Taka, długo oczekiwana aura wreszcie zagościła.

więcej

2007-01-06 Evolution Experince Słomczyn

W sobotę szóstego stycznia kilkunastu śmiałków pod czujnym okiem instruktorów szkoły Jazdy Evolution udało się doskonalić swoje umiejętności sztuki jazdy na rallycrossowy tor w Słomczynie k. Grójca.

więcej

2006-12-01 Orange Experience

I kto by pomyślał, iż 1 grudnia Tor Rallycrossowy w Słomczynie spowity będzie słońcem?! Tak właśnie było na imprezie zorganizowanej przez Szkołę Szybkiej i Bezpiecznej Jazdy Evolution dla przedstawicieli operatora sieci komórkowej Orange.

więcej

2006-11-09 Evolution Experience Poznań 8.11.2006r.

W słoneczną środę 8 listopada na terenie Toru Poznań odbyła się pierwsza impreza z cyklu Evolution Experience zorganizowana przez Szkołę Szybkiej i Bezpiecznej Jazdy Evolution.

więcej

2006-08-10 Prezentacja Mercedesa SLR McLaren

Dla Daimler-Chrysler Automotive Polska zorganizowaliśmy prezentacje super sportowego Mercedesa SLR McLaren. Na Torze Poznań na zlecenie naszego klienta gościliśmy dwie grupy gości: kwiat polskiego dziennikarstwa motoryzacyjnego oraz klientów strategicznych DCAP.

więcej

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen