Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Newsy

2007-11-10 VIPy Infovide-Matrix

Dla naszego klienta przeprowadziliśmy szkolenie dla klientów strategicznych. Odbyło się ono na terenie lotniska Warszawa Babice na samochodzie rajdowym Lancer Evolution XI GT 360. Uczestnikom prócz podstaw szkolenia z bezpiecznej jazdy zostały przekazane wstępne wiadomości z szeroko rozumianej jazdy sportowej.

więcej

2007-10-27 Evolution Experience Poznań

Szkolenia indywidualne na torze w sezonie 2007 pożegnaliśmy na kolejnym spotkaniu na Torze Poznań, gdzie pod czujnym okiem instruktorów i bezwzględnej aparatury pomiarowej nasi goście doskonali technikę pokonywania Toru Poznań.

więcej

2007-10-27 Sukces na 41 Rajdzie Żubrów

Czasem trzeba się pochwalić, a tym razem powód jest nie byle jaki. Załoga Evolution Events - kmh wygrała swoją klasę w 41. Rajdzie Żubrów i zajęła drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.  Zdobyła Złotą Kierownicę Sobiesława Zasady, oraz puchar Janusza Kuliga dla najszybszej załogi.

więcej

2007-09-29 Shell co-drive

Shell Polska na płycie lotniska w Modlinie zorganizował imprezę szkoleniową. Evolution Events zostało wybrane, aby wraz z Kajetanem Kajetanowiczem przygotować odcinek rajdowym, na którym Kajto woził będzie zaproszonych gości.

więcej

2007-09-28 Evolution Experience Poznań

Po raz kolejny spotkaliśmy się na Torze Poznań, gdzie pod czujnym okiem instruktorów I bezwzględnej aparatury pomiarowej nasi goście doskonali technikę pokonywania Toru Poznań.
 

więcej

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen