Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Newsy

2010-01-08 Evolution Events na facebooku

Evolution Events dołączyło do ogromnej rodziny zrzeszonej na serwisie społecznościowym facebook. Zaprszamy na nasz profil.

więcej

2009-12-07 Zimowe szkolenie idealnym prezentem!

Jak co roku Evolution - Szkoła Szybkiej i Bezpiecznej Jazdy, również i na nadchodzące Święta przygotowała specjalną ofertę dla osób, które pragną obdarować bliską osobę nie tylko miłym, ale i praktycznym, przydatnym w codziennym życiu, prezentem. Dzięki naszym imiennym bonom na szkolenia realizowane przez Szkołę Jazdy Evolution obdarowana osoba może odbyć specjalny – świąteczny kurs z doskonalenia techniki jazdy. Bony na szkolenia mogą być wystawione na dowolną ilość godzin szkoleniowych.

więcej

2009-11-20 Exatel VIP

Dla naszego stałego klienta, firmy EXATEL należącej do czołówki operatorów telekomunikacyjnych zorganizowaliśmy imprezę, której pozazdrościć mogą goście, którzy nie zostali zaproszeni.

więcej

2009-10-29 Debiut EVO X RS na kmh plixperience 2009

Na płycie lotniska k/Ryk zorganizowaliśmy dla firmy PLIX, jedynego w Polsce neutralnego, komercyjnego węzła wymiany ruchu IP szkolenie do którego wykorzystaliśmy aż pięć Lancerów Evolution w tym nasz nowy nabytek, czyli odelżoną wersję Lancera Evolution X, model RS.

więcej

2009-09-26 Evolution Experience Poznań - 22 września 2009

22 września to międzynarodowy dzień bez samochodu. Nie udało się i cały dzień spędziliśmy na Torze Poznań. Dopisali nie tylko uczestnicy, ale również pogoda, która była wręcz idealna.
 

więcej

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen