Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Newsy

2010-01-30 Lekka odwilż wiosny nie czyni

Mimo, że temperatura wzrosła, a słupek rtęci przekroczył magiczne 0 śnieg trzyma się dobrze. Wielką ciekawostką okazało się, że mały Abarth 500 esseesse na śniegu może naprawdę dużo.

więcej

2010-01-23 Syberia na Bemowie

Syberyjska wręcz temperatura powitała uczestników sobotniego szkolenia na płycie warszawskiego lotniska na Bemowie. Było tak zimno, że lód przestał być śliski ;)

więcej

2010-01-16 Sobota po lodzie

W tym roku zimowa aura sprzyja jak rzadko kiedy. A że śniegu i lodu, z przewagą lodu pod dostatkiem kolejny dzień spędziliśmy na warszawskim bemowie doskonaląc umiejętności i czerpiąć mnóstwo radości za każdego pokonanego metra.

więcej

2010-01-13 Zimowa środa na Bemowie

Kolejny zimowy, śnieżny dzień i kolejne pełne emocji szkolenie na zaśnieżonej płycie lotniska na warszawskim Bemowie. Przeprowadziliśmy szkolenie z samochodu Lancer Evolution dla stałych klientów oraz pracowników Auto GT (serwis & dział handlowy).

więcej

2010-01-09 Wreszcie mamy prawdziwą zimę!

Zapraszamy na szkolenia indywidualne i grupowe w zimowej szkole jazdy Evolution. Pod czujnym okiem instruktorów - wielokrotnych mistrzów Polski w sportach motorowych - możemy w bezpieczny i skuteczny sposób przygotować się do sezonu zimowego. Specjalnie na zimowy okres przygotowano specjalny program szkoleniowy, który pozwoli w bezpieczny sposób przejeździć całą zimę, a nauki wyciągnięte w trakcieszkolenia przydadzą się na długie lata.

więcej

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen