Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Newsy

2012-10-22 Exatel Challenge 2012

 Dla firmy EXATEL należącej do czołówki operatorów telekomunikacyjnych zorganizowaliśmy imprezę, na którą uczestnicy stawili się bez samochodów, gdyż po kilkugodzinnym szkoleniu czekało ich grillowanie do późnych godzin wieczornych.

EXATEL Świadczy usługi dla klientów biznesowych i administracji państwowej na najwyższym europejskim poziomie. Koncentruje się na usługach telekomunikacyjnych dla biznesu, w tym dla operatorów polskich i zagranicznych, a także instytucji publicznych.

EXATEL jest pierwszym operatorem alternatywnym. Oferuje zaawansowane technologicznie rozwiązania telekomunikacyjne,  „szyte na miarę” potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Linie usługowe obejmują: transmisję danych, dzierżawę łączy, usługi głosowe, internetowe, a także hosting i kolokację. Podstawowym obszarem kompetencji jest zapewnienie transmisji danych, w tym szczególnie usług VPN (Virtual Private Network), w oparciu o nowoczesne sieci IP MPLS (Multi-Protocol Label Switching), których EXATEL jest prekursorem na polskim rynku.

Zdjęcia z Exatel Challenge

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen