Evolution - szkoła szybkiej i bezpiecznej jazdy

Ludzie

Marcin Turski

Wielokrotny Mistrz Polski w rajdach i wyścigach. W sporcie od 15 lat. Specjalność – napęd na 4 koła. 

* Sześciokrotny Rajdowy Mistrz Polski
* Początek kariery w 1995 roku
* Tytuły Mistrzowskie we wszystkich klasach w drodze do najbardziej prestiżowych samochodów
* Zwycięstwo w słynnym Kryterium Asów na ul. Karowej samochodem Subaru Impreza WRC
* 1996 uczestnik wyścigu 24-godzinnego na długiej pętli toru Nurburgring
* 1998 start w rajdzie Monte Carlo w fabrycznym zespole Fiat Auto Corse, starty w polskich zespołach fabrycznych
* Członek elitarnej grupy instruktorów STT Racing realizującej projekty Porsche Unlimited, Subaru Emotions, Kuzaj Dream Cars, Allegro Power

Jarek Kazberuk

Specjalista od off-roadu. Uczestnik Dakaru, Camel Trophy i wielu innych słynnych maratonów. Członek elitarnej grupy STT Racing realizującej od lat eventy Porsche. 

* Pięciokrotny uczestnik Rajdu Dakar
* Uczestnik Rajdu Camel Trophy
* Uczestnik Rajdu TransSyberia
* Instruktor podczas Marlboro Adventure
* Uczestnik wielu najtrudniejszych rajdów przeprawowych
* Członek elitarnej grupy instruktorów STT Racing realizującej projekty Porsche Unlimited, Subaru Emotions, Kuzaj Dream Cars, Allegro Power

 

Dariusz Burkat

Ze sportem sam.zwiazany od 1990roku. Wielokrotny Mistrz Polski w Rajdach samochodowych.

Ma na koncie łącznie ponad sto startów w Mistrzostwach Polski oraz rajdach na całym świecie, w tym w Mistrzostwach Świata. Pilotował takich kierowców jak: J. Kulig, M. Turski, T. Czopik, M. Sołowow oraz wielu innych. Ma ponad 10 lat doświadczenia jako instruktor doskonalenia techniki jazdy oraz pracy przy realizacji najtrudniejszych eventów.

Jacek Sikora

Początkowo odnosił sukcesy jeżdżąc Fiatem 126p. Po przesiadce do Cinquecento zwyciężał w Pucharze Cinquecento Abarth w 1994 i 1995 r. Dwukrotnie brał udział w prestiżowym Rajdzie Monte Carlo i dwukrotnie ten rajd ukończył. W następnych latach zdobywał tytuły Wicemistrza Polski w klasie Cinquecento Sporting (1996 i 1997) oraz Mistrza Polski w 1998 r.

Maciej Kaczmarek

Specjalista od samochodów tylnonapędowych. Od połowy lat dziewięćdziesiątych czynnie startuje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W niezwykle przystępny sposób przekazuje trudną sztukę jazdy samochodem z napędem na tylną oś.

Maciej Polody

Rajdowy Mistrz Polski Dziennikarzy 2001 i 2002, Samochodowy Wyścigowy Mistrz Polski w klasie N1150 2003, Zwycięzca Drift Challange 2004 na torze w Hockenheim. Jako pierwszy Polak zdobył licencje D1 w 2005 roku i wystartował w lidze D1GB. W 2006roku zdobył 8 miejsce kl. generalnej w D1GB. W 2007 roku zdobył 4 miejsce kl. gen. w EDC, Współtwórca Polskiej Federacji Driftingu. Posiada bardzo duże doświadczenie w jeździe samochodami tylnonapędowymi, komunikatywny i wesoły. W 2008 roku Maciej Polody zostal oficjalnie wlaczony do grona kierowcow Teamu Orange, najlepszego na swiecie teamu z Japonii, który organizuje pokazy driftingowe.

Jacek Rathe

uznany kierowca i pilot rajdowy (Corolla WRC, Cordoba WRC, Subaru Impreza grupy N). Pasjonat szybkiej i bezpiecznej jazdy. Współpracował z kaskaderami w kilkunastu filmach fabularnych, min. "Prawo Ojca", "To ja złodziej", "Ekstradycja", czy "Kryminalni". Kilkukrotny Mistrz Polski w rajdach i wyścigach samochodowych.

Maciej Wisławski

Gościnnie na naszych imprezach bywa słynny absolwent warszawskiej SGGW, gdzie uzyskał tytuł inżyniera - ogrodnika. Jest jednym z najbardziej znanych i doświadczonych pilotów rajdowych w Polsce. Popularny Wiślak swoje pierwsze kroki stawiał za kierownicą Syreny 104 w 1973 roku. Z Andrzejem Lubiakiem zdobyli Maluchem trzykrotnie tytuł mistrza Polski i trzykrotnie tytuły wicemistrza. Od 1987 roku Maciej pracował przez dwa lata wraz z Pawłem Przybylskim w fabrycznym zespole FSO. Od 1995 roku startuje w Toyocie Celice ST 185 z Krzysztofem Hołowczycem zdobywając tytuł mistrza Polski. W 1997 samochodem Subaru Impreza zdobywa z Hołowczycem tytuł Rajdowego Mistrza Europy. Kolejnym samochodem Wiślaka była Toyota Corolla WRC, oraz Peugeot 206 WRC. Od 2003 roku dyktował Maciejowi Lubiakowi startującemu N-grupowym Mitsubishi Lancer Evolution, po czym przesiadł się do Evo Kajetana Kajetanowicza. Obecnie z Radkiem Typą startuje Lancerem Evolution X gr. N w RSMP.

Maciej Lubiak

Urodzony w noc sylwestrową. Licencjonowany kierowca wyścigowy i rajdowy. Wielokrotny uczestnik i tryumfator eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pogodny i spokojny do nieprzyzwoitości. Czynnie startujący w Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Tomasz Płaczek

Szkoleniami z zakresu bezpiecznej jazdy zajmuje się od 1992 roku, lat 44, żonaty, syn Tomasz. Wyścigowy oraz rajdowy mistrz Polski. Od 2002 roku prowadzący Szkołę Auto przy Skodzie Auto Polska. Prowadzący programy telewizyjne z zakresu bezpiecznej jazdy w TVP1, TVP2, TVN, TVN TURBO. Autor scenariuszy tych programów oraz autor artykułów prasowych do Auto Motor i Sport, Motor, Auto Świat, Men’s Health. Do chwili obecnej przeszkolił ponad 6 000 osób.licencjonowany kierowca rajdowy oraz instruktora ADAC. Startowała Skodą Fabią oraz pierwszym w Polsce samochodem rajdowym grupy N z silnikiem wyskoporężnym - Skodą Fabią RS. Dzięki obecności na antenach wielu programów telewizyjnych Tomasz jest jednym z bardziej znanych i cenionych instruktorów.
 

Wojtek Dobrzeniecki

Wojciech Dobrzeniecki – instruktor techniki jazdy o ogromnym doświadczeniu, który szkolił m.in. ABW, CBŚ, Policję a pracował dla szkoły Renault i Opla.

Wojtek jest byłym kierowcą wyścigowym serii Sprint Car Racing USA, a obecnie zajmuje się lataniem w Ośrodku Szkolenia Lotniczego, gdzie pracuje jako instruktor samolotowy.

Partnerzy
Hyundai Abarth Gingo Mitsubishi KMH Drive Ozoshi TheSigned Autostrada n-gine Tag Heuer Bady Cars GT MaleMen